Jedynym sposobem, by uniknąć zepsucia pod wpływem pochwał, jest pracować dalej. Innego wyjścia nie ma.

A. Einstein

Gościu, wpisz się, proszę do Księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pole wymagane *.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości tylko po jego sprawdzeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do edytowania, usuwania lub nie publikowania wpisów.
63 wpisy.
Krzysztof Krzysztof z Olsztyn napisał/a 13 lutego, 2021 o 10:07 am
Bardzo profesjonalne zajęcia,prowadzone w sympatycznej atmosferze. Wszystko wytłumaczone od podstaw,językiem zrozumiałym dla każdego. Zdecydowanie polecam!
Nataliia Verbenets Nataliia Verbenets z Lublin napisał/a 6 października, 2020 o 4:52 am
Pani Iwona to wspaniała trenerka, której praca jest na najwyższym poziomie. Jest osobą wszechstronną, potrafi przekazać swoją wiedzę i doświadczenie. Szkolenie przebiegało w miłej atmosferze. Spotkania z kimś takim jak Pani Iwona mają pozytywny wpływ na każdego.
Jola Jola z Chełm napisał/a 19 września, 2020 o 10:09 am
Polecam szkolenia przygotowywane i prowadzone przez Panią Iwonę!
Sylwia Sylwia z Lublin napisał/a 18 września, 2020 o 10:38 am
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Zajęcia z Panią Iwoną były prowadzone bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Zachęcam do współpracy z Panią Iwoną.
Stella Stella z Lublin napisał/a 20 sierpnia, 2020 o 5:56 pm
Polecam wszystkim pedagogom, nauczycielom, wychowawcom szkolenie ,,Mediacje w klasie szkolnej". Zostało przygotowane na wysokim poziomie merytorycznym. Szkolenie przeprowadzone zostało wyjątkowo starannie, wiedza z zakresu szkolenia przekazana było jasno i zrozumiale, a ponadto została poparta wieloma przykładami. Z przyjemnością mogę polecić Panią Iwonę jako solidnego wykonawcę usług szkoleniowych.
Paweł Paweł z Lublin napisał/a 25 lipca, 2020 o 6:47 am
Zajęcia z Pani Iwoną były prowadzone bardzo profesjonalnie. Dużo się dowiedziałem na temat kadr i płac. Bardo polecam szkolenia z panią Iwoną .
Ewa Ewa z Kąkolówka napisał/a 14 lipca, 2020 o 12:16 pm
Kursy online Techniki radzenia sobie ze stresem, oraz Zarządzanie stresem przygotowane profesjonalnie, obszerny zakres wiedzy. Pani Iwonka w przystępny i profesjonalny sposób prowadzi zajęcia. Jest osobą kompetentną z szerokim zakresem wiedzy. Oceniam zajęcia i Panią Iwonkę na 10!!! w skali 1/10 Dziękuję Pani Iwonko i pozdrawiam serdecznie
Klaudia Klaudia z Wojsławice napisał/a 6 lipca, 2020 o 6:31 am
Kurs online "Pracownik biurowy" przygotowany profesjonalnie, jest dość obszerny, przez to można wiele się nauczyć😄😃😃 Polecam bo warto😃😃😃
Klaudia Klaudia z Wojsławice napisał/a 6 lipca, 2020 o 6:21 am
Uczestniczę w szkoleniu online "Specjalista ds. kadr i płac" u Pani Iwonki. Bardzo ciekawe szkolenie, dużo przydatnego materiału. Przejrzyste i ciekawe. Polecam serdecznie.
Marta Marta z Warszawa napisał/a 29 czerwca, 2020 o 8:48 am
Szkolenie "Hortiterapia" jest wspaniałe. Bardzo profesjonalna baza ciekawych pomysłów i inspiracji do dalszej pracy terapeutycznej. Serdecznie polecam każdemu.
Wojciech Wojciech z Końskie napisał/a 19 czerwca, 2020 o 11:40 am
Szkolenie "Specjalista ds. kadr i płac", które prowadziła pani Iwona okazał się świetnym szkoleniem od strony praktycznej i teoretycznej. Rozwiązując liczne zadania można było nauczyć się praktycznego stosowania zagadnień związanych z kadrami i płacami, a odpowiadając na pytania w zawartych ćwiczeniach można było sobie bardziej przyswoić teorię. Oceniając szkolenie pn. "Specjalista ds. kadr i płac" w skali 1/10 to oceniam 10/10. Dziękuję pani Iwono 😄
Ewa Ewa z Bliżyn napisał/a 19 czerwca, 2020 o 9:55 am
Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia "Specjalista ds. Kadr i Płac" bardzo dużo się nauczyłam. P. Iwonka wytłumaczyła mi wszystkie moje pytania. Bardzo polecam!!!! Dziękuję P. Iwono.
Ewa Ewa z Błażowa napisał/a 19 czerwca, 2020 o 6:53 am
Kurs specjalista d.s. kadr i płac przygotowany profesjonalnie. Pani Iwonka, bardzo dokładnie i w przystępny sposób omawia zagadnienia. Na szkoleniu panuje bardzo przyjazna atmosfera. Serdecznie dziękuję i polecam.
Anna Anna z Serniki napisał/a 17 czerwca, 2020 o 12:47 pm
Uczestniczyłam w szkoleniu online prowadzonym przez P.Iwonkę "Specjalista ds.Kadr i Płac"i oceniam, że był prowadzony bardzo profesjonalnie i wyczerpująco dla osób, które chcą pracować w zawodzie. Pani Iwonka jest bardzo życzliwa, pomocna i potrafi wyczerpująco objaśnić dany temat, tak aby każdy zrozumiał. Dziękuję P.Iwonko
Katarzyna Katarzyna z Głogów Małopolski napisał/a 17 czerwca, 2020 o 12:45 pm
Na początku był chaos i przerażenie. A dziś jesteśmy na finiszu kursu i będzie mi brakować Pani Iwony i jej wykładów, przykładów i dnia spędzanego na kursie. Wiedza usystematyzowana, przekazana w logiczny sposób. Serdecznie polecam i dziękuję 🙂 (szkolenie online Specjalista ds. kadr i płac)
Sabina Sabina z Rzeszów napisał/a 17 czerwca, 2020 o 12:25 pm
Początkowo nie byłam pozytywnie nastawiona do kursu online ale bardzo się myliłam. Świetna prowadząca i świetnie przygotowane materiały. Polecam serdecznie 🙂 (szkolenie online Specjalista ds. kadr i płac)
Aneta Aneta z Lublin napisał/a 1 czerwca, 2020 o 6:48 am
Uczestniczyłam w szkoleniu Pani Iwony i jestem bardzo zadowolona, że właśnie na nią trafiłam. Zajęcia prowadzone z zaangażowaniem, dużo przekazanych treści w sposób zrozumiały dla każdego. Serdecznie polecam szkolenia z Panią Iwoną, na pewno nikt nie pożałuje! (szkolenie Pracownik administracyjno-biurowy)
Kasia Kasia z Lublin napisał/a 30 maja, 2020 o 5:06 pm
👍👍👍 Zarówno kurs -,,administracja biurowa", jak również prowadzącą - Panią Iwonę oceniam na 10/10. Kurs bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, Pani Iwona jest świetną nauczycielką i bardzo życzliwym człowiekiem 😍😍😍
Grażyna Grażyna z Chełm napisał/a 30 maja, 2020 o 4:28 pm
Byłam na szkoleniu prowadzonym przez Panią Iwonę. Mogę ją z ręką na sercu polecić jako szkoleniowca. Jest to wspaniała kobieta o wielkiej wiedzy, która potrafi przekazać wiedzę i nauczać. Na szkoleniu nie ma nudy. Oby było wieku trenerów z tak wielkim "workiem" wiedzy. Poza tym Pani Iwona jest przesympatyczną osobą o wielkim SERCU. Pani Iwonko serdecznie dziękuję!
Marta Marta z Nałęczów napisał/a 2 marca, 2020 o 6:16 pm
Jak się szkolić, to tylko z panią Iwoną . Dawno nie spotkałam tak wspaniałej i kompetentniej osoby. Widać na pierwszy rzut oka, że kocha to co robi, a szkolenia prowadzi bardzo profesjonalnie, i co najważniejsze rzeczowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Iwona posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, którą (to rzadka umiejętność) potrafi w sposób lekki i przyjemny przekazać kursantom. Zawsze przygotowana do zajęć i uśmiechnięta. Szczerze polecam , a pani Iwonie życzę dalszych sukcesow zawodowych i bardzo dziękuję za wszystko👍😃