Jedynym sposobem, by uniknąć zepsucia pod wpływem pochwał, jest pracować dalej. Innego wyjścia nie ma.

A. Einstein

Gościu, wpisz się, proszę do Księgi

 
 
 
 
 
 
 
Pole wymagane *.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Możliwe, że Twój wpis będzie widoczny w księdze gości tylko po jego sprawdzeniu.
Zastrzegamy sobie prawo do edytowania, usuwania lub nie publikowania wpisów.
39 wpisów.
Agnieszka Agnieszka z Lublin napisał/a 20 stycznia, 2020 o 10:26 am:
Brałam udział w szkoleniu Pracownik biurowy z elementami social media, ciekawie prowadzone warsztaty, osoba prowadząca ciepła, z dużym doświadczeniem i wieloma praktycznymi poradami. Polecam wiele wyciągnęłam z tych szkoleń.
Dominika Dominika z Lublin napisał/a 20 stycznia, 2020 o 10:22 am:
Brałam udział w szkoleniu PRACOWNIK BIUROWY i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm!
Inna Inna z Lublin napisał/a 20 stycznia, 2020 o 8:50 am:
Bardzo wdzięczna jestem za szkolenia zawodowe, bardzo mi pomogło. Jestem z Ukrainy i Pani dokładnie mi wytłumaczyła zasady pracownika biurowego. Bardzo dziękuje było super.
Jolanta Jolanta z Lublin napisał/a 20 stycznia, 2020 o 8:45 am:
Bardzo rzeczowe i wyczerpujące wykłady, super prowadzenie zajęć. Dziękuję, dużo skorzystałam .
Anna Anna z Lublin napisał/a 20 stycznia, 2020 o 8:39 am:
Jestem bardzo zadowolona z zajęć jakie prowadziła Pani podczas szkolenia. Pozyskana wiedza z pewnością pozwoli mi na wykorzystywanie jej w przyszłości. Dziękuje.
Artur Artur z Kraśnik napisał/a 19 listopada, 2019 o 10:00 am:
Uczestniczyłem w szkoleniu "Pracownik biurowy z elementami social media". Interesujące szkolenie,fajna grupa ciekawie spędzony czas oraz miła prowadząca.
Maria Maria z Lublin napisał/a 19 listopada, 2019 o 9:35 am:
Brałam udział w szkoleniu PRACOWNIK BIUROWY Z ELEMENTAMI SOCIAL MEDIA. Podobało mi się, dużo wiadomości, informacji, fajna grupa i prowadząca
Marta Marta z Lublin napisał/a 19 listopada, 2019 o 9:30 am:
Brałam udział w szkoleniu Pracownik biurowy, i jestem bardzo zadowolona
Maria Maria z Puławy napisał/a 19 listopada, 2019 o 9:28 am:
Brałam udział w szkoleniu "Pracownik biurowy". Bardzo mi się wszystko podobało. Trochę podpadłam bo nie było mnie 2 dni, jak były komputery. Ale wszystko uzupełniłam. Przepraszam bardzo. M. Szychowska
zenona zenona z lublin napisał/a 19 listopada, 2019 o 9:25 am:
Uczestniczę w szkoleniu ,,Pracownik biurowy". Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza w poznawaniu zagadnień komputerowych.
krzysztof krzysztof z lublin napisał/a 19 listopada, 2019 o 9:24 am:
Uczestniczę w Pani szkoleniu i bardzo to mi się podoba.
Kasia Kasia z Lublin napisał/a 19 listopada, 2019 o 8:09 am:
Usługi na najwyższym poziomie, bogate doświadczenie, pełen profesjonalizm. Współpraca z firmą CMS Iwona Jędruszczuk, to sama przyjemność ! Polecam wszystkim!
Karol Karol z Lublin napisał/a 16 listopada, 2019 o 12:00 pm:
Uczestniczyłem w szkoleniu "Pracownik biurowy z elementami social media" Świetne szkolenie, wyjątkowa grupa, oraz rewelacyjna prowadząca!
Malwina Malwina z Lublin napisał/a 9 października, 2019 o 7:26 pm:
Pani Iwona pomagała mi uzyskać dotacje na działalność gospodarczą z MUP. Teraz mogę się cieszyć własną firmą. Polecam serdecznie Panią Iwone! 😊
Ewa Ewa z Lublin napisał/a 7 października, 2019 o 9:14 am:
Z Panią Iwoną Jędruszczuk miałam przyjemność współpracować, podczas udziału w projekcie „Własna firma szansą na sukces” realizowanego przez Centrum Promocji Biznesu w partnerstwie z Korporacją VIP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa IX Rynek pracy, Działanie 9.3. Rozwój przedsiębiorczości, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Podczas trwania projektu Pani Iwona pełniła funkcję Specjalisty ds. rekrutacji, doradztwa i promocji wykazując się doskonałą znajomością przepisów prawa krajowego i UE w zakresie pozyskiwania i udzielania dofinansowania dla nowo powstałych firm oraz znajomością przepisów księgowych i rachunkowych. Rekomenduję Panią Iwonę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego oraz doradcę personalnego. Z przyjemnością potwierdzam profesjonalizm i skuteczność podejmowanych przez Panią Iwonę działań. Wysoka skuteczność oraz sposób realizacji wszystkich zadań dotyczących projektu zasługują na najwyższą pochwałę. We wszystkich działaniach Pani Iwony widać wiedzę i doświadczenie w pracy w różnych branżach. Te multidyscyplinarne umiejętności Pani Iwona płynnie przenosi na rzeczowe rozwiązania dostosowane do klienta. Wie, jak dotrzeć do ludzi i z łatwością buduje trwałe relacje biznesowe. We współpracy ze mną była konkretna, oraz skuteczna w działaniu. Szanowała mój czas i niezależnie od sytuacji wykazywała się wysoką kulturą osobistą. Pani Iwona Jędruszczuk jest uczciwą, serdeczną i skuteczną kobietą, a to rzadkość.
Bogusław Bogusław z Lublin napisał/a 5 października, 2019 o 8:22 pm:
Największą zaletą szkoleń prowadzonych przez Panią Iwonę jest jej doświadczenie zawodowe. Rzadko spotykane połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej. Najlepsze szkolenia w jakich uczestniczyłem.
Jowita Jowita z Biała Podlaska napisał/a 5 października, 2019 o 6:26 am:
Bardzo polecam! Miałam to szczęście, że byłam na kilku szkoleniach Iwonki i wiem, że za każdy temat, za który się weźmie, zrealizuje go na najwyższym poziomie. Iwonka jest świetnym szkoleniowcem. Jest też bardzo dobrym mediatorem. W roli mediatora również miałam okazję ją obserwować. Opanowanie, spokój, rzetelność, ogromna wiedza to tylko niektóre cechy z wachlarza tych pozytywnych, ktorymi można ją opisać. Świetny człowiek, super matka, bardzo dobra koleżanka. 🙂
Jurek Jurek z Świdnik napisał/a 4 października, 2019 o 10:34 am:
Kadry i Płace w treściwej odsłonie. Dużo praktyki i pragmatyki wzbogaciło teorię o samodzielność w pracy.
Marta Marta z Lublin napisał/a 3 października, 2019 o 7:56 pm:
Szkolenie z Profesjonalnej Obsługi Klienta w 100% spełniło moje oczekiwania. Pani Iwona posiada bogaty warsztat merytoryczny, jak i praktyczny. Prowadząca w ciekawy sposób angażowała uwagę kursantów, łączyła własne doświadczenia z praktyką i teorią. Szczerze polecam szkolenia prowadzone przez Panią Iwonkę.
Katarzyna Katarzyna z Lublin napisał/a 3 października, 2019 o 7:34 pm:
Szkolenia prowadzone przez Panią Iwonę Jędruszczuk odbywają się w doskonałej atmosferze, która bardzo pomaga w zdobywaniu wiedzy. Ogromne doświadczenie i wiedza merytoryczna, którą widać na pierwszy rzut oka, świetnie przygotowane materiały szkoleniowe i przemyślany sposób przekazywania poszczególnych informacji poparty praktycznymi ćwiczeniami - to to, co jest wizytówką Pani Iwony. Polecam wszystkim, którzy wiedzą, że zawsze jest nad czym pracować.