Jeśli chcesz osiągnąć sukces w pracy, musi Cię ona pasjonować!

Witaj! Nazywam się Iwona Jędruszczuk

Niezależnie, czy pracuję jako mediator, jako trener, czy też jako doradca; czy pracuję z osobami dorosłymi, z młodzieżą, czy też z dziećmi – to, co robię –  jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim Wielką Pasją.

Bardzo zależy mi na tym co robię. Dlatego dbam o to, żeby zrobić to naprawdę dobrze. Zawsze jestem gotowa włożyć w pracę dodatkowy wysiłek. A wszystko po to, by nie zrobić czegoś “na pół gwizdka”, ani nawet na 9/10 gwizdka. Duma z tego co robię, nie pozwala mi wypuścić z rąk czegoś, co nie jest naprawdę dobre. Kiedy Gordon Ramsay mówi do kucharza „Gdzie Twoja pasja do gotowania?” to nie pyta „Czy lubisz gotować?” Pyta „Czy zależy Ci na gotowaniu dobrze na tyle, żeby wytrwać, skupić się na tym i zrobić coś naprawdę wartościowego ?”

Moja pasja do tego co robię, to nic innego jak rodzaj Wewnętrznej Motywacji.

Jak pisze Jacek Santorski “Ktoś, kto jest dopiero na początku tej drogi, zamiast pasji wnosi poświęcenie, a poświęcenie jest dla kogoś lub dla czegoś, a nie dla siebie. Jeżeli ktoś wkłada swoje serce w nadziei, że zostanie mu to wynagrodzone, doprowadzi się do wypalenia”.

 Ten etap na swojej drodze zawodowej mam już za sobą. Dzisiaj, moja praca – moja Wielka Pasja polega na tym, że mówię mojej pracy: “Potrzebuję cię, bo cię kocham”, a ewentualnemu pracodawcy: “Tak lubię robić to, co robię, płać mi godziwie w miarę swoich możliwości, a ja będę to robić”.