„Jedynym sposobem, by uniknąć zepsucia pod wpływem pochwał, jest pracować dalej. Innego wyjścia nie ma”.

A. Einstein

51 myśli na “Opinie”

 1. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania i szczerego entuzjazmu, z jakim Pani Iwona Jędruszczuk prowadziła ten naprawdę intensywny i wielogodzinny kurs TUS – świetne materiały, wachlarz pomysłów, opartych na podstawach naukowych i teoriach psychologów i psychiatrów, konkrety poszerzające horyzont patrzenia na Dzieci i Młodzież w poradniach, przedszkolach, szkołach i… naszych domach. Moja wiedza od zupełnego zera wzrosła do Superbohatera. I rozbudziła głód działań i praktyki w tym kierunku. Dziękuję pięknie.

 2. Pani Iwona to świetna trenerka. Potrafi zainspirować i zmotywować do działania. Podczas indywidualnego kursu florystycznego mogłam czerpać całymi garściami z jej ogromnej wiedzy i doświadczenia. Jestem bardzo zadowolona z 2-dniowych zajęć praktycznych, na których wykonałam wiele pięknych prac. Było intensywnie i kreatywnie. Polecam każdemu!

 3. Szkolenie TUS oceniam bardzo dobrze. Pani Iwona przekazała wiedzę w bardzo interesujący sposób, dodatkowy plus za wprowadzanie ćwiczeń praktycznych i udostępnienie materiałów.
  Dziękuję

 4. Pani Iwona bardzo dobrze prowadziła szkolenie TUS. Bez lania wody, tylko same konkrety, dużo informacji.

 5. Cykl warsztatów hortiterapeutycznych, które prowadziła Pani Iwona z naszymi seniorami i zaprzyjaźnionymi przedszkolakami oceniamy na szóstkę. Jak cieszyć się ogrodem, nawet tym malutkim, jakie prace manualne można stworzyć wykorzystując zioła i kwiaty… my już to wiemy… I jeszcze wiele innych rzeczy… To dzięki Pani wiedzy. Było super. Dziękujemy.

 6. Uczestniczyłem w szkoleniu prowadzonym przez panią Iwonę Jędruszczuk i oceniam je bardzo pozytywnie. Merytorycznie na bardzo wysokim poziomie, dowiedziałem się dużo przydatnych informacji. Poza tym zajęcia odbywały się w bardzo miłej i dobrej atmosferze, a Pani Iwona zawsze starała się pomóc jak ktoś miał z czymś problem. Zdecydowanie miło będę wspominał kurs „Pracownik biurowy z elementami social media” w którym uczestniczyłem.

 7. „Pracownik biurowy z obsługą social mediów”, który prowadziła Pani Iwona był zrozumiały i zapadający w pamięć na dłuższy czas. Pomimo trudnych zagadnień z tej tematyki Pani Iwona umiała to bardzo dobrze wyjaśnić i podawała przykłady z życia jak funkcjonują dane zagadnienia w prawdziwym życiu. Pani Iwona ma dużą wiedzę z tego co mówi i umie to przekazać. Wrażenie surowej kobiety przełamuje pozytywnym nastawieniem i pomocną dłonią w trudnych zadaniach dla kursantów i swoją wiedzą. Serdecznie polecam Panią Iwonę

 8. Brałem udział w szkoleniu „Pracownik biurowy z obsługą social mediów”. Serdecznie polecam szkolenia u Pani Iwony Jędruszczuk, ponieważ są one prowadzone w łatwy, przystępny sposób. Dzięki szkoleniu otworzyłem kolejny rynek pracy, oraz powiększyłem moje kompetencje.

 9. Szkolenie z Excela poprowadzone w przystępny, ciekawy sposób z ,,życiowymi” przykładami. Po zakończeniu szkolenia mam motywację by pogłębiać wiedzę dalej.

 10. Kurs Excel, w którym uczestniczyłem, był naprawdę znakomicie przygotowany, zarówno pod względem tematycznym, merytorycznym i praktycznym. Bardzo miła prowadząca, która podczas prowadzenia kursu była naprawdę nastawiona na to wyłącznie, by uczestnicy zrozumieli materiał i potrafili praktycznie podejść do tematyki zajęć. Naprawdę z całego serca polecam wszystkim Panią Iwonę J. jako prowadzącą szkolenie.

 11. Szkolenie, które prowadziła Pani Iwona wniosło w moją ścieżkę zawodową, jako nauczyciela, wiele wiadomości i nowości. Zupełnie inaczej spojrzałam na niektóre aspekty życia zawodowego, pracy z dziećmi. Bardzo cenię sobie wszystkie rady, wskazówki, które podczas szkolenia otrzymałam. Bardzo polecam Panią Iwonkę jako wspaniałego fachowca do szkoleń.

 12. Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny i nieszablonowy. Teoria łączy się z praktycznym działaniem. Pani prowadząca świetnie porusza się w omawianej tematyce, jest zaangażowana i pomocna. Generuje świetną atmosferę na zajęciach, mnóstwo pozytywnej energii. Polecam.

 13. Szkolenie „Metody sprzyjające kształtowaniu i rozwijaniu u uczniów kompetencji kluczowych oraz umiejętności uniwersalnych” bardzo ciekawe i prowadzone w profesjonalny sposób.
  Bardzo przydatne informacje, dużo przykładów… Miła prowadząca.

  1. Szkolenie Trening TUS I i II stopnia prowadzony przez panią Iwonę na wysokim poziomie. Dużo wiedzy przekazanej w sposób praktyczny. Pani Iwona potrafi stworzyć przyjazną atmosferę zachęcającą do pracy i dalszego działania. Jest osobą profesjonalną, perfekcyjną, miłą i zaangażowaną do swoich zadań i z zapałem oddaje swoją wiedzę.

 14. Podczas szkolenia, usłyszałam konkretne informacje, bez lania wody i ogólników, to była wielka dawka informacji podana w jasny i przejrzysty sposób, a wszystko to w przemiłej atmosferze Dziękuję za przekazaną wiedzę, Pani zaangażowanie i profesjonalizm.

 15. Szkolenia prowadzone przez Panią Iwonę były na prawdę super. Zostały na zawsze w mej głowie. Profesjonalne, a zarazem docierające do zwykłego człowieka. Polecam w 100%

  1. Pani Mileno, to wielka przyjemność szkolić tak zaangażowanych uczestników, którzy nie tylko chcą poszerzać swoją wiedzę zawodową, ale także przekładają ją na życie rodzinne!

 16. Szkolenia z Panią Iwoną są bardzo profesjonalne i mega ciekawie przeprowadzone – byłam na czterech. Bardzo miła atmosfera. Pani Iwona jest świetnym trenerem a przede wszystkim pozytywnym człowiekiem ❤️. Serdecznie polecam.

 17. Szkolenie prowadzone przez panią Iwonę na wysokim poziomie. Dużo wiedzy przekazanej w sposób praktyczny. Przy tym atmosfera przyjazna i wzbudzająca chęć dalszego działania. Prowadząca jest osobą profesjonalną, miłą i zaangażowaną do swoich zadań i z zapałem oddaje swoją wiedzę.

 18. Bardzo polecam szkolenia, miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch 🙂 Szkolenia są bardzo ciekawe, dużo cennych informacji praktycznych, widać duże zaangażowanie ze strony pani Iwony 🙂

 19. Szkolenie prowadzone przez panią Iwonę oceniam bardzo pozytywnie!
  Wiele ciekawostek i praktycznych informacji.
  Świetna atmosfera, wspaniały człowiek naładowany zarówno energią jak i wiedzą!

 20. Dzień dobry szkolenie asystenta nauczyciela przedszkola, które prowadziła Pani Iwonka było świetnie zorganizowane. Super atmosfera, zero nudów, bardzo interesujące wykłady. Pani Iwonka zawsze uśmiechnięta z super humorem, bardzo miła i sympatyczna. Polecam szkolenia z Panią Iwoną. Pozdrawiam

 21. Szkolenie z doradztwa zawodowego było bardzo praktycznie. Prowadząca ma szeroką wiedzę z wielu dziedzin którą się dzieli. Bardzo zaangażowana. Poznawane przez nas metody od razu stosuje w praktyce. Po szkoleniu i uzyskaniu certyfikatu otrzymałam pracę w tym zawodzie, to chyba najlepsze potwierdzenie jakości szkolenia przeprowadzonego przez Panią Iwonę.

 22. Szkolenia Pani Iwony są świetne. Bardzo miła atmosfera.
  Pani Iwona zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Dużo się zapamiętuje dzięki jej obrazkom i tłumaczeniom, których nie da się nie zrozumieć.

 23. Szkolenia, które odbyłam z prowadzącą je Panią Iwoną, były mega intrygujące i bardzo interesujące,a wiedza przekazana w taki sposób, że nie dało się nie zapamiętać i nie przyswoić materiałów. Wszystko mega perfekcyjnie wykonane, zakres wiedzy i doświadczenia Pani Iwony jak dla mnie wręcz ekstremalny, ogrom rysunków i opisów. Zajęć relaksacyjnych nie zapomnę do końca życia. Cudowne przeżycie móc uczestniczyć w szkoleniach z tak przesympatyczna i mega inteligentną osobowością. Wspaniały wykładowca i cudowna wyrozumiała kobieta oraz wręcz niesamowita osoba z ogromnym zasobem wiedzy i doświadczeń życiowych. Podziwiam Panią Iwonkę, jest mega wzorem dla mnie. Niezapomnianym doświadczeniem było dla mnie uczestniczenie w szkoleniach z jej udziałem, nie da nie zapamiętać takiego wspaniałego człowieka oraz wiedzy, i sposobu w jakim pracuje oraz jak bardzo angażuje się w to co robi 👍😇

 24. Szkolenie zostało przeprowadzone przez panią Iwonę w bardzo miłej atmosferze. Wiedza przekazywana była w profesjonalny i nienudny sposób. Polecam serdecznie.

 25. Szkolenie prowadzone przez panią Iwonę na wysokim poziomie. Bardzo duży zasób wiedzy i wszystko przekazane w zrozumiały i czytelny sposób. Pani Iwona prowadziła wiele ćwiczeń praktycznych, które pomagały zrozumieć wszelkie zagadnienia. Duża ekspresja prowadzącej oraz graficznie przedstawianie tematów szkolenia bardzo dobrze wpływały na ich zrozumienie. Spokojny i przyjazny sposób prowadzenia spotkań zdecydowanie wpływał na chęć udziału w nich z wielką przyjemnością.

 26. Szkolenia, które prowadziła Pani Iwona były bardzo pozytywnym doświadczeniem. Prowadząca z profesjonalizmem dzieli się wiedzą. ZERO stresu, wiele pozytywnych emocji i mega zaangażowanie. Doskonale przeprowadzone szkolenia, dzięki którym wspólnie spędzone dni były nie tylko pracą, ale przede wszystkim ogromną przyjemnością.
  Polecam z czystym ❤️

 27. Doskonale przeprowadzone szkolenie, jak i miła atmosfera dzięki której wspólnie spędzone dni były nie tylko pracą, ale i wielką przyjemnością.❤️
  Szkolenie które prowadziła pani Iwona oceniam bardzo dobrze. Wiedza przekazana w sposób ciekawy i zabawny, wiele ciekawych plakatów, oraz super zabawnych rysunków, które utkwiły mi w pamięci.
  Polecam bardzo 😘👏❤️

 28. Pani Iwonka🤩 jest bardzo dobrze przygotowana, ma bogate doświadczenie zawodowe. Informacje przekazuje w praktyczny sposób. Szkolenie było bardzo ciekawe, interesujące, aktywizujące. Dostarczyło mi nowej wiedzy, którą wykorzystuję w praktyce, ponieważ często przypominają mi się jej mądre słowa i rozwiązanie na każdy problem 🥰 Na zajęciach, oprócz interesującej tematyki, był bardzo ciekawy sposób prowadzenia zajęć. Doskonale reagowała na potrzeby grupy. Bardzo polecam szkolenia, które prowadzi Pani Iwona. Na nich nie ma nudy, jest świetna nauka poprzez zabawę, tłumaczona najczęściej rysunkami. Szkolenie oceniam na 1000%

 29. Oby więcej takich szkoleniowców 🙂 wiedza poparta doświadczeniem, zero nudy, mnóstwo cennych rad, atmosfera niepowtarzalna:)

 30. Szkolenie przeprowadzone zostało bardzo praktycznie, minimalna ilość teorii a bardzo duża ilość własnego doświadczenia. Poziom szkolenia był bardzo wysoki i czułem się bardzo dobrze przygotowany do egzaminu certyfikującego.
  Prowadząca dbała o dobrą atmosferę nie tracąc jednocześnie czasu na elementy spoza szkolenia, zrealizowała cały zakładany program. W pełni polecam!

 31. Szkolenie z Panią Iwoną bardzo profesjonalnie i ciekawie przeprowadzone. Dowiedziałam się dużo ciekawych i niezbędnych rzeczy związanych z moim zawodem. Sama pani Iwona jest bardzo miłą osobą, bardzo ciekawie opowiada, robi ciekawe i pomocne materiały. Dzięki współpracy z Panią Iwoną czuje się bardzo dobrze przygotowana do mojego wymarzonego zawodu.

 32. Szkolenia Pani Iwony są świetne, nie przynudza, słucha się z ciekawością. Bardzo miła atmosfera.
  Pani Iwona zawsze dobrze przygotowana do zajęć, dużo się zapamiętuje dzięki jej obrazkom i tłumaczeniom które nie da się nie zrozumieć.

 33. Szkolenie prowadzone przez Panią Iwonę oceniam bardzo pozytywnie. Przesympatyczna atmosfera panująca na szkoleniu, super podejście, zero nudy. Z miła chęcią przychodziłam na szkolenia prowadzące przez Panią Iwonę.

 34. Szkolenia były prowadzone w bardzo miłej atmosferze, widać że Pani prowadząca zna się na swojej pracy i robi to bardzo profesjonalnie.

  1. Z całego serca polecam szkolenia Pani Iwony. Było treściwie, na temat i wszystko przekazane w sposób zrozumiały. Oczywiście nie zabrakło przy tym humoru. Życzę wszystkim i sobie jak najwięcej takich osób na własnej drodze 🙂

 35. Szkolenie, które prowadziła Pani Iwona było dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem, super kobieta 🙂, wspaniale potrafi dzielić się wiedzą. Bez stresu z pozytywnymi emocjami, uśmiechem, zaangażowaniem. Doskonale przeprowadzone szkolenie, jak i optymizm dzięki któremu wspólnie spędzone dni były nie tylko pracą, ale i ogromną przyjemnością 🙂🙂🙂🙂
  Polecam szkolenia tylko z Panią Iwonką 🌹🌹

 36. Perfekcyjnie przygotowane szkolenie, mnóstwo pomocy dydaktycznych, ale przede wszystkim przesympatyczna atmosfera, jakby to było spotkanie z koleżankami. Pełne zrozumienie, a prowadząca bardzo ciepła osoba, sympatyczna i szczera i bardzo pomocna.

 37. Szkolenie które prowadziła pani Iwona oceniam mega pozytywnie. Zero nudy i beznadziejnego pokazywania slajdów. Wiedza przekazana w sposób ciekawy i zabawny. Na szkoleniu człowiek czuł się jak na spotkaniu z super koleżanką, która przekazuje nam super wiedze opartą na życiowym doświadczeniu. Polecam szkolenia z Panią Iwonką na 100% i gwarantuje że nudy nie będzie. A po szkoleniu będziecie naładowani wiedzą i pozytywną energią do działania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *