Prowadzenie firmy wymaga ciągłej pracy z dokumentami. Z roku na rok firmowe archiwum rozrasta się, a jego obsługa pochłania coraz więcej czasu. Ale nie tylko. Bałagan w dokumentach nie tylko pochłania czas, ale i utrudnia pracę. Chaos w dokumentach oznacza, że znalezienie potrzebnego dokumentu jest trudne. Praca staje się mniej wydajna i bardziej męcząca. Więcej czasu zużywa się na ogarnięcie zamętu niż na efektywną pracę.

Bałagan i stosy papieru to problem w wielu firmach. Tymczasem dzięki zleceniu porządkowania i segregowania dokumentacji firmowej zewnętrznej firmie, można zaoszczędzić i czas, i pieniądze.

Zlecenie prawidłowego prowadzenia dokumentacji firmowej jest ważne przede wszystkim dla małych firm, ponieważ pomaga im zwiększyć rentowność. Regularne przeprowadzanie porządkowania dokumentacji w firmie zapewnia prawidłowe funkcjonowanie archiwum. Jest to niezbędny warunek dla szybkiego odszukania dokumentów tyczących się konkretnych spraw czy inwestycji.
 

W ramach usługi porządkowania dokumentów, dokumenty Twojej firmy, wchodzące w skład zasobu archiwum, zostaną odpowiednio posegregowane, sklasyfikowane, zewidencjonowane i usystematyzowane w sposób umożliwiający ich szybkie odszukanie.

 
Dzięki zleceniu porządkowania i segregowania stworzymy dla Twojej firmowej dokumentacji przejrzysty system katalogowy – zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej. Selekcja papieru jest ważna, ale warto zabezpieczyć Twoją pracę, tworząc cyfrowe kopie zapasowe najważniejszych dokumentów. Oznacza także posiadanie wszystkich ważnych dokumentów w postaci cyfrowej w bezpiecznym miejscu, gdzie nie można ich zagubić. Skanowanie to nie tylko archiwizacja ważnych dokumentów, ale również okazja do pozbycia się papierowych oryginałów dokumentów mniej ważnych lub nieaktualnych, a tym samym zmniejszenia biurowego bałaganu. Dla Ciebie i dla Twojej firmy wprowadzimy system oznaczania kolorami. Ten jasny i prosty sposób katalogowania zagwarantuje porządek i usprawni Twoje biuro.
 
Pomoc w zakresie porządkowania dokumentów pozwoli Ci na:
  • skrócenie czasu potrzebnego na odszukanie dokumentów
  • minimalizację ryzyka związanego z ich ewentualnym zagubieniem
  • maksymalizację zabezpieczeń przed dostępem osób nieuprawnionych do danych zawartych w dokumentach
Współpraca z Centrum Mediacji i Szkoleń, to gwarancja

ZACHOWANIA PEŁNEJ DYSKRECJI I POUFNOŚCI WSZELKICH PRZEKAZYWANYCH INFORMACJI

Dewizą Centrum jest:

PROFESJONALIZM I WYSOKA JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG

a przede wszystkim:

ZADOWOLENIE I DOPASOWANIE DO POTRZEB KLIENTA

 
Oferta skierowana jest do firm, które chciałyby skorzystać z obsługi biurowej na określony czas bądź w niepełnym wymiarze godzin, np.: miesiąc, tydzień, godzina, czas wykonania określonego zadania, czas zastępstwa pracownika przebywającego na urlopie bądź zwolnieniu.