Kursy online, czy szkolenia e-learningowe, cieszą się coraz większą popularnością. Można by nawet pokusić się o stwierdzenie, że mamy dzisiaj do czynienia z pewnego rodzaju boom’em na taką formę zdobywania wiedzy.

Zalety szkoleń online

  1. Sami decydujemy, ile czasu poświęcimy na nauki i kiedy dokładnie to nastąpi.

  2. Nie jesteśmy związani żadnymi godzinami i możemy swobodnie układać swój plan dnia.

  3. W e-kursach stosowane są przeróżne narzędzia multimedialne takie, jak dźwięk, animacje, pokazy slajdów, filmy i tym podobne. To czyni naukę przyjemniejszą i ciekawszą.

  4. Nie odczuwamy presji grupy, która w normalnych warunkach mogłaby narzucić nam zbyt szybkie (lub zbyt wolne) tempo pracy.

  5. Szkolenia e-learningowe pozwalają na uczestnictwo w wykładzie bez jakichkolwiek ograniczeń ilościowych, czego nie możemy powiedzieć o szkoleniu w formie tradycyjnej, w przypadku których jedyną możliwością jest zwrócenie się z prośbą do wykładowcy o powtórzenie konkretnego zagadnienia.

  6. W szkoleniu on-line przyswajamy wiedzę zgodnie z naszymi możliwościami i predyspozycjami, minimalizując dzięki temu stres towarzyszący nauce.

  7. Kurs online jest często tańszy niż jego odpowiednik na żywo.

  8. Dużo mniej rozpraszaczy – jeśli Cię coś wybije z rytmu, po prostu możesz przerwać szkolenie.

Szkolenia on-line mają bardzo dużo zalet co oczywiście nie oznacza, że są lepsze od tradycyjnych szkoleń z wykładowcą. Ale na pewno są alternatywą, w sytuacji, gdy – z różnych powodów – nie możemy sobie pozwolić na udział w tradycyjnym szkoleniu.

Zapisz się na szkolenie online już dzisiaj korzystając z formularza zgłoszenia na szkolenie

W formularzu zgłoszenia na szkolenie w polu „Termin szkolenia” wpisując „szkolenie online”.

Jedyne czego potrzebujesz, to sprzęt komputerowy oraz  posiadanie dostępu do sieci internetowej, które warunkuje możliwość uczestniczenia w kursie online.

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową